Tekil Mesaj gösterimi
Alt 21-06-15   #17
DeSTeKCafe
Çavuş
DeSTeKCafe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
Üyelik tarihi: 2015 Jan
Mesajlar: 143
Tesekkür: 3
Tecrübe Puanı: 114
Rep Puanı : 893
Kıdemi : DeSTeKCafe Şöhret basamaklarını tırmanıyorDeSTeKCafe Şöhret basamaklarını tırmanıyorDeSTeKCafe Şöhret basamaklarını tırmanıyorDeSTeKCafe Şöhret basamaklarını tırmanıyorDeSTeKCafe Şöhret basamaklarını tırmanıyorDeSTeKCafe Şöhret basamaklarını tırmanıyorDeSTeKCafe Şöhret basamaklarını tırmanıyor
Standart

Alıntı:
Hamza Kayan´isimli üyeden Alıntı Mesajı göster
Söz konusu sorunlar kafecinin isteği üzerine kafeden alınan imajın büyük boyutlu olması ve ****** oyunların sistemle tam olarak uyumlu çalışmamasından kaynaklanmıştır.
Bu soruna çözüm olarak boyut olarak küçük kusursuz çalışan bir imaj hazırlanmaktadır kurulum yapacak kafelere ücretsiz olarak gönderilecektir.
Fiyat konusuna gelecek olursak diğer sistemlerin fiyatları va hizmetleri konusunda bu güne kadar hiç bir eleştiri yapmadım. Diğer sistemler için şöyle bir fiyat çıkıyor 50 makinbalık bir kafe için
Lisans ücretleri 1250 TL
Kurulum hizmeti en az 1000 TL
Oyun arşivi 500 TL
Donanım 2500 TL
Tek seferde yaklaşık 5000 TL para çıkıyor cebinizden
Arada yeni çıkan oyunlar için imajın güncellenmesi bakım gibi masraflarda çıkıyor.
Netkafem için ilk 1 Yıl için sadece donanım parası ödüyorsunuz kendi arşivimizden bütün oyunları çalışabilir şekilde indiriryorsunuz. (Şu an için yaklaşık 200 oyun var ama en fazla 2 ay içinde bu rakam 500 bir yılı geçmeden ise 1000 adede ulaşacak)
Biz sistemimize çok güveniyoruz ve diyoruz ki 1 yıl bedava olarak deneyin sonra karar verin. Bu arada sistemimiz diğer sistemlere nazaran daha farklı özellikleri barındıran bir sistem. Şikayetçi olan ve beğenmeyen arkadaş kendi sistem kurup para kazanacağı kafenin bizi tercih etmesi ve sattığı arşivin uyumlu çalışamaması üzerine bu kadar agrasif bir yöntem izlemiştir diye düşünüyorum. Her ne kadar kısa süre içinde ihtiyaç kalmayacak orda olan oyunlar bulut sisteminden indirilebilecek olsa da bazı oyun arşivleri ile programımız kusursuz bir uyum içinde çalışmaktadır test edilmiştir . Örnek üçgen oyun arşivi .
Soran arkadaş için detaylı referans listesini en geç çarşamba günü yayınlayacağım kurulan kafeleri tek tek arayıp izin almam gerekiyor isimlerini ve numaralarını verebilmek için önceden izin aldığım tek kişi olan Enderun Kafenin Zekeriya beyin numarasını özel mesajla isteyen arkadaşlara gönderebilirim kendisi kendi başına 90 makinaya sistemimizi kurmuş ve yaklaşık 2 aydır sorunsuz çalıştırmaktadır.
Mur kut oyunlarının sistemle uyumlu çalışmamasından demişsiniz. Karaladığınız o oyun arşivini 850 farklı internet cafe kullanıyor. 1 tane şikayetçi müşteri varsa konu altında yazsın sorununu söylesin.


50 makinalık bir cafe için Fiyatlara gelince :

Ömür boyu Lisans ücreti : 1250 TL ( Siz Yıllık 1000 tl istiyorsunuz )
Oyun arşivi : 600 adet oyun 300 TL ( Siz Ücretsiz kuruyorsunuz ama 200 oyun kuruyorsunuz )
Kurulum : ücretsiz ( sizdede ücretsiz )
Server kasa donanım : 2500 TL civarı ( sizdede aynı kasa )

Bu hesaba baktıgımızda 2 yıl kullanıldığında 2 kat fazla ödeme almış oluyorsunuz zaten. mantıklı bir durum göremiyorum.
DeSTeKCafe isimli Üye şimdilik offline konumundadır   Alıntı ile Cevapla